Baztaş Doğalgaz Isı Sistemleri Mekanik Montaj İnşSan. ve Tic. Ltd. Şti.
:: ÜRÜN GRUPLARI
:: SİTE İÇİ ARAMA
Aranacak kelimeyi yazınız
:: EMAİL LİSTESİ
Kaydolun !
Yenilikleri ilk sizi bilin!
:: SİTE İSTATİSTİKLERİ
Online Ziyaretçi 2
Dün Toplam 88
Bugün Toplam 100
Toplam Ziyaret 230007
Mağazamızda 29 adet
Ürün Bulunmaktadır.
 GÜVENLİ TESİSAT NASIL YAPTIRILIR?

 

BAZTAŞ DOĞALGAZ’DAN HALKIMIZA UYARI

BAZTAŞ DOĞALGAZ Olarak yetkisiz firmalara tesisat dönüşümü yaptırmanın risklerini hatırlatarak vatandaşlarımızı uyarıyor, çevreci, güvenli ve ekonomik bir yakıt olan doğalgazın ev ve iş yerlerinde kullanımı için gerekli olan tesisat dönüşümünün mutlaka yetki belgesi olan firmalara yaptırılması gerektiği bildiriyoruz.

BAZTAŞ DOĞALGAZ Olarak; doğalgaz abonesi olmayı planlayan vatandaşlarımızı yetkili firmalara tesisatlarını kış gelmeden yaptırmalarını ve abonelik işlemlerini de kış öncesi Eylül Ekim aylarında oluşan yoğunluktan etkilenmeden tamamlamaları için uyarı da bulunuyoruz.

 Binaların doğalgaz dönüşümünün yaptırılması hakkında ;  Can ve mal güvenliği açısından önemli her türlü teknik uygulamanın makine mühendisi kontrolünde uzman tesisatçılar tarafından yapıldığını denetletmek zorundasınız, bu konu aynı zamanda EPDK’ kurul kararlarıyla uygulanması gereken yasal bir zorunluluktur. Bütün bu hususlardan dolayı ve sorumluluğumuz gereği, sizleri doğal gaz tesisatlarının dönüşümü konusunda uyarıyoruz.

Halkımızın, BURSAGAZ ‘ın yetkilendirdiği ve www.bursagaz.com  web adresinde yayınladığı sertifikalı firmalarla çalışması gerekmektedir. Ucuz fiyat veren, yetki belgesiz firmalara tesisat dönüşümü yaptıran vatandaşların çok büyük bir riske girdikleri bilinmelidir. Firmaların ya da vatandaşlarımızın yetkisiz firmalarla çalışmaları halinde, vatandaşımızın mağdur olacağı bir gerçektir  ve yetkisiz firmaların proje onayı, gaz açma takibi işlemlerini yapmasının mümkün olmadığı, sözleşme süresinde firmanın işi bitirememesi durumunda sözleşme yaptırımların uygulanmasında muhatap bulamama gibi durumların oluşacağı kaçınılmaz bir gerçektir.

 Doğalgaz için getirilen standartlar güvenlik içindir. Yetkisiz firmaların yaptığı tesisatlarda ise güvenlikten kimse emin olamaz. Tesisatta yapılacak en küçük hata bile faciaya yol açabilir. Çevreci, güvenli ve ekonomik bir yakıt olan doğalgazın ev ve iş yerlerinde kullanımı için gerekli olan tesisat dönüşümünün mutlaka yetki belgesi olan firmalarca yapılması gerekmektedir.

Anlaşma yapılacak firmanın yetkili olup olmadığı bursagaz  internet sitesinden  ya da 444 11 33 numaralı çözüm noktası telefonundan öğrenilebiliyor.

Binalarında gaz dönüşümü yaptıracak olan vatandaşlarımızın iyi bir piyasa araştırması yapması, doğalgaz tesisatı yaptırmadan önce; görüştükleri firmalara önce DOĞALGAZ YETKİ BELGESİNİ sormaları, belgeyi gördükten sonra mağdur olmamak için,firmanın ayrıca vizesini de kontrol etmeleri gerekmektedir. 

Bu Sayfayı Yazdır! Sık Kullanılanlara Ekle!
 
  • Fotoğraflar
  • Yüklemeler
  • Tavsiye Et!
  • Bilgi İste!
 
:
:
:
:
:
:
:
:

 

:: DİĞER SAYFALAR
BURSAGAZ YETKİ BELGELERİMİZ
DOĞALGAZ TEHLİKELİ Mİ ?
GÜVENLİ TESİSAT NASIL YAPTIRILIR?
DOĞALGAZIN ÖZELLİKLERİ
NEDEN DOĞALGAZ KULLANMALIYIZ?
ÜCRETSİZ DANIŞMA VE KEŞİF
:: YENİ EKLENENLER
Son Eklenen 10 Ürün
VAILLANT VAİRAD RADYATÖR
MİRA MİRA LCD
MİRA HERMETİK SOBALAR - H11 Wall 2 Karizma
HOŞSEVEN HERMETİK HOŞSEVEN SOBA
FUJİYAMA FUJİYAMA FHS 10500 Hermatik Doğalgaz Sobası
ECA MAKTEK PANEL RADYATÖR
VAILLANT VAILLANT ECO-TEC 286 YOĞUŞMALI KOMBİ
VAILLANT YOĞUŞMALI KOMBİ
VAILLANT YOĞUŞMALI KOMBİ
VAILLANT VAILLANT ECO-TEC 296 YOĞUŞMALI KOMBİ
Vaillant ana bayii